Dom na skraju lasu

położony na działce o powierzchni ponad 3500 m2 i oddalony 100 m od Jeziora Wierzbiczańskiego jest to idealne miejsce, aby odpocząć, zagłębić się w ciszę, zrelaksować, nakarmić płuca czystym powietrzem oraz nacieszyć oko bogatą roślinnością.

Co Państwa tutaj nie spotka?

Na pewno nie można spotkać tutaj hałasu ani zanieczyszczonego smogiem powietrza jak w innych rejonach Polski. Na terenie domu nie zastaną Państwo wczasowiczów ani działkowiczów. Domek i teren mu podległy jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji! Brzmi jak Oaza Spokoju w Kalinie? (ciszy wtóruje akompaniament przyrody)

Dla kogo?

Dom na skraju lasu jest dostępny dla rodzin z dziećmi, gości indywidualnych oraz grup. Jeśli chcą Państwo przyjechać w większym gronie, można rozstawić namioty na terenie działki.
UWAGA: możliwość przyjazdu z domowymi pupilami! (teren odgrodzony jest płotem..) Na terenie działki znajduje się zaopatrzona w prąd wiata (zadaszone miejsce wraz z ławo-stołami) oraz miejsce na ognisko. Polecamy oświetlić wiatę lampionami, które stworzą idealny wieczorny klimat. Na miłośników sportu i rekreacji czeka boisko do siatkówki/ badmintona,stół do gry w ping ponga, piłkarzyki, siłownia, windsurfing, rowery, a dla dzieci PLAC ZABAW!

Jezioro Wierzbiczany

Do jeziora, w którym można zarówno kąpać się jak i łowić ryby mamy dwa wejścia: z pomostu lub bezpiecznym zejściem, które jest idealne dla dzieci.
Jezioro jest płytkie przy brzegu stopniowo łagodnie pogłębiające się. Dla wędkarzy idealne miejsce do relaksu i spokojnego łowienia ryb.